close

Menü

Creality Toz Kaplı Pei Manyetik Yay Çeliği Ve Manyetik 235Mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Creality Toz Kaplı Pei Manyetik Yay Çeliği Ve Manyetik 235Mm

Creality tarafından satışa sunulan toz yüzeyi kaplı pei tabla ile baskılarınızı artık daha zahmetsiz alacaksınız. Tozlu baskı yüzeyi sayesinde kolay zarar görmez bir yüzeye sahiptir. Ayrıca iki yana kıvırarak beklemeden baskılarınızı tabladan ayırabilirsiniz.  Fırsatı Kaçırma Hemen satıl al.

254,24 ₺ (vergi dahil) 254,24 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
warning Stoktaki son ürünler

Desteklenen 3D Yazıcılar 23 mm

Isıtıcı Tabla Ölçüsü 235x235mm Olan Tüm Cihazlar

Ender 3 
Ender 3 Pro 
Ender 3 V2 
Two Trees Bluer

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close