close

Menü

Orjinal Capricorn PTFE Teflon Boru XS Serisi-1 metre
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Orjinal Capricorn PTFE Teflon Boru XS Serisi-1 metre

Orjinal Capricorn PTFE Teflon Boru XS Serisi-1 metre 

Orjinal Üründür.

82,20 ₺ (vergi dahil) 82,20 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
check Stokta

Creality Tüp 3D Yazıcı

 

Creality Tüp 3D Yazıcı

 

Creality Tüp 3D Yazıcı

 

Creality Tüp 3D Yazıcı

Daha Az Sürtünme: Yüksek yağlayıcı katkı maddeleri, Capricorn XS serisi boruların diğer sıradan ark borularından daha düşük sürtünmeye sahip olmasını sağlar. Ekstrüderde daha fazla tepki, daha az büzülme, daha doğru baskı, kayma, aşınma ve yırtılma ve kalın filamentler yazdırırken daha az tıkanma.

Yüksek Sıcaklık Dayanımı: Yüksek sıcaklık dayanımı için yalnızca en yüksek kalitede PTFE kullanılır. Creality Ptfe Tüpü, 260°C'ye kadar yüksek bir sıcaklıkta çalışabilir ve sıradan Teflon tüpler gibi karbonize olmaz!

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close