close

Menü

Creality CR-6 Se Orjinal Cam Tabla
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Creality CR-6 Se Orjinal Cam Tabla

CREALITY 3D CR-6 SE Yazıcı Carbon Glass Cam Tabla 245*255*4mm

126,27 ₺ (vergi dahil) 126,27 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
check Stokta

CREALITY 3D CR-6 SE yazıcı Carbon Glass cam platformu 245*255*4mm

Mükemmel yapışma: Creality sanat karbon ve silikon yapı yüzeyi piyasada en iyi yapışma sağlar. Yatağı oda sıcaklığına geri döndüğünde, karbon-silikon taban, elle kolayca çıkarılabilen modeli serbest bırakacaktır.
Kullanımı kolay: yeni cam plaka, mevcut herhangi bir yatağı yüzeyine yerleştirilebilir ve basit klipslerle yerinde tutulabilir. Su ile temizleyin. Baskıyı elle veya kazıyıcı ile çıkarmak kolaydır. Özelleştirilmiş tasarlanmış: hem logo baskı işaretlerini önlemek hem de yazıcı platformunun modelini hatırlatmak için temperli camın altındaki küçük bir Creality logolu olarak tasarlanmıştır.

Yüksek performans: yatağı daha yüksek sıcaklıklara ısındıkça, daha fazla yapışma sağlar. Zor çözgü sorunları olan ABS baskılar için mükemmel.

Güvenilirlik: özel kaplama, 8 Mohs sertliği ve 400 ° c'ye kadar ısı direnci ile inorganik.

Ürün resmi:

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close