close

Menü

Anycubic Mega-S Titan Extruder
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Anycubic Mega-S Titan Extruder

Anycubic Mega-S Titan Extruder Stoklarımızda. Hemen Satın Al. Uygun Fiyat Fırsatını Kaçırma. 

144,06 ₺ (vergi dahil) 144,06 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
check Stokta

Anycubic Mega S Titan Extruder (Motor Dahil)

ORJİNAL EXTRUDER İLE ARTIK BASKILARINIZ DAHA KALİTELİ!

Filamentler için Daha İyi Deneyim

Bu ekstrüder kiti, filament bükülmesini, bükülmesini ve sıkışmasını önlemeye katkıda bulunan kısa ve iyi sınırlandırılmış bir filament yolu sağlar. TPU/PLA/PETG/ABS/HIPS ile uyumludur .

Yüksek İletim Oranı

3: 1 dişli oranı yaklaşık 400 force.E adımlı değeri güvenilirliği muhafaza ve sürüş sırasında daha hafif taşınması için, yapım küçük motorların kullanımına izin verir.

Ayarlanabilir Gerginlik

Ekstrüzyon yayı gerginliği, yazıcıların performansını büyük ölçüde artırabilen vidayı sıkarak ayarlanabilir.

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close