close

Menü

Two Trees Sapphire Plus 3D Yazıcı-3D Printer
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
İndirimli fiyat

Two Trees Sapphire Plus 3D Yazıcı-3D Printer

Two Trees Sapphire Plus Stoklarda!

En uygun fiyat ve kaliteli müşteri hizmetleri ile sizde filamentmarketim.com'u tercih eden yüzlerce müşterimiz arasına katılabilirsiniz. 

3.143,22 ₺ (vergi dahil) 3.643,22 ₺ - 500,00 ₺ 3.143,22 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
block Stokta yeterli ürün yok

Two Trees Sapphire Plus Core XY 3D Printer KitAna Özellikler:

Lineer Kılavuz + Çekirdek XY Yapısı

Lineer kılavuz raylar, daha yüksek baskı hassasiyeti ve daha hızlı baskı hızı ile yazıcıyı daha kararlı hale getirir. X ekseninde ve Y ekseninde baskı hareketini kontrol etmek için iki sabit adım motoru kullanan çekirdek XY yapı tasarımı, baskı platformunun kararlılığını artırır.

TMC2208 Ultra Sessiz Sürücü Çipi

TMC2208 ultra sessiz iki fazlı step motor sürücü çipi, sürekli sürücü akımı 1.4A, tepe akımı 2A, 256 alt bölümdür. SteaClthhop sessiz teknolojisi ile size sessiz baskı deneyimi yaşatır.

3,5 inç Renkli Dokunmatik Ekran

Çalışma arayüzü duyarlı ve etkileşim basit ve dostça. Çince, Korece, Rusça, İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca dillerinde mevcut olan parmaklarınızın etkileşimini yaşamak için ekrana dokunun.

Yazdırma İşini Sürdür

Sapphire Plus, beklenmedik elektrik kesintileri veya başka herhangi bir beklenmedik duruş yaşadıktan sonra son kaydedilen ekstruder konumundan yazdırmaya devam edebilir.

Malzeme Dışı Tespit

Filament beslemesini istediğiniz zaman izleyin, filament salgı algılama otomatik alarmları, işçilik ve zamandan tasarruf edin.

360W Çıkış Gücü

Kararlı ve yeterli güç için 360W güçlü güç kaynağı, baskı platformuna hızlı ısıtma sağlar.

Geniş Sıcaklık Aralığı

Hotbed ve ekstrüzyon nozulu, PLA, ABS, PETG, ahşap filament vb.Gibi farklı malzemelerle baskı yapmanıza izin veren çok çeşitli sıcaklıklara ısıtır.

300 x 300 x 350mm Baskı Boyutu

Daha fazla baskı gereksinimi uygulayın, birden fazla model oluşturun, farklı modlarda yaratıcı oluşturmayı karşılar.

Tam Metal Gövde

Metal çerçeve bu yazıcıyı son derece dayanıklı hale getirir ve bazı ciddi kötüye kullanımlara dayanabilir.

               

Sapphire Plus
Bilgi kartı
Tabla Boyutu
300*300

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close