close

Menü

Creality3D CR-2020 3D Yazıcı Printer
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Creality3D CR-2020 3D Yazıcı Printer

Creality3D CR-2020 3D Yazıcı Hemen Satın Al

5.084,75 ₺ (vergi dahil) 5.084,75 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
block Stokta yeterli ürün yok

CREALITY 3D CR-2020 3D Yazıcı

 

Creality CR-2020 3D yazıcısı alışık olduğumuz Creality yazıcılarına benzemiyor. Bu modelde sigma profil üzerinde giden tekerlekler yerine, mil üzerinde rulman kullanılan eksen takımları görülmekte. CR-2020 yarı kapalı kasa diyebileceğimiz full metal gövdesi, z ekseninde hareketli ısıtmalı table, ultimaker yazıcılarda gördüğümüz XY eksen sistemi, filament sensörü ve “Direct Drive” extruder gibi özellikler barındırmaktadır.

Yarı Kapalı Gövde

Yarı kapalı gövde ile istenmeyen kazalardan kaçınabilirsiniz. Tamamen açık gövdeli sistemde istemeden, kaza ile yazıcının sıcak noktalarına, ya da hareketli mekanik parçalarına dokunmak mümkün olabilmektedir. Yarı kapalı gövde sistemi istenmeyen kazaları belli bir ölçüde önleyebilmektedir. Ayrıca full metal gövde olması daha iyi bir stabilite sağlamaktadır.

Direct Drive Extruder

Creality firmasının diğer yazıcılarının çoğunda “Bowden Extruder” sistemi kullanılmaktadır. Bowden sistemde filament step motor tarafından itildikten sonra teflon tüp aracılığı ile nozzle’a kadar götürülür. Direct drive sistemde ise filament itildikten hemen sonra nozzle’a ulaşmaktadır. Bowden ve direct sistem arasında PLA ya da ABS gibi filamentler ile baskı alırken fark çok fazla yoktur. Fakat flex filament dediğimiz, esnek filamentlerin baskısı bowden sistem ile zor olabilmektedir. Filament esnek olduğu için tüp içinde bükülüp sıkışabilmektedir. Direct sistemde filament doğruca nozzle’a gittiği için flex filament baskısını direct extruder ile almak daha kolaydır.

18849.png (26 KB)

Filament Sensörü

Baskı sırasında filament bitmesi nadir olsa da başımıza gelebilecek bir durumdur. Ya da bilinmeyen bir sebepten filamentin kopması gibi bir durumda olabilir. Filament sensörü bu gibi durumlar için hayat kurtarıcı bir özelliktir. Filament bitmesi durumunda yazıcı otomatik olarak kendini beklemeye alarak, yeni filament takılmasını beklemektedir.

18849-1.jpg (39 KB)

Sessiz

Alman işçiliği ile üretilmiş parçalar ile yazıcının çalışma sesi 50dB altındadır. Böylelikle istediğiniz yerde evde, okulda, işte gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

18849-2.jpg (71 KB)

Teknik Özellikler:

 

 • Baskı Tekniği: FDM
 • Baskı Alanı: 200x200x200mm
 • Makine Ölçüleri: 370x370x510mm
 • Maksimum Baskı Hızı: 200mm/s
 • Baskı Hassasiyeti: ±0.1mm
 • Katman Kalınlığı: 0.1-0.4mm
 • X-Y Eksen Toleransı: 0.012mm
 • Nozzle Çapı: 0.4mm (0.3 yada 0.2 ile değiştirilebilir)
 • Filament Çapı: 1.75mm
 • Maksimum Tabla Sıcaklığı: 110℃
 • Dosya Tipi: .STL, .obj, .g-code, png, jpg
 • Desteklenen İşletim Sistemleri: WIN – XP – MAC – LINUX – VISTA
 • Baskı Yazılımı: Creality 3D, Cura, Repetier-Host, Simplify 3D
 • Güç: 220W
Bilgi kartı
Kasa Yapısı
Kapalı Kasa
Tabla Boyutu
210*210

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close