close

Menü

Creality CR-6 Max 3D Yazıcı-3D Printer
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
İndirimli fiyat

Creality CR-6 Max 3D Yazıcı-3D Printer

Creality CR-6 Max 3B yazıcı, büyük baskı boyutu 400x400x400mm ile DIY eğlencesinin keyfini çıkarmanızı sağlar, sınırsız yaratıcılığınızın gerçek ürünlere dönüşmesini sağlar ve sunduğu seçenekler ile sizi diğer yazıcılardan daha fazla tatmin eder.

CR-6 MAX, Creality’nin kitle fonlaması yoluyla finanse ettiği ikinci yazıcıdır.

Hemen satın al uygun fiyat fırsatını kaçırma.

4.694,92 ₺ (vergi dahil) 6.694,92 ₺ - 2.000,00 ₺ 4.694,92 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
warning Stoktaki son ürünler

CR-6 Max ve CR-6 SE arasındaki en önemli fark boyutlarıdır. CR-6 Max, 400 mm maksimum yapı yüksekliğine sahip 400 x 400 mm baskı tablasına sahiptir.

Altın Üçgen: Creality’nin “Altın Üçgen” olarak adlandırdığı, yükselen Z eksenini dengede tutan destek çubuklarıdır. Bu metal destekler, yatak ileri geri hareket ederken titreşimleri azaltmaya yardımcı olurlar.

Baskı hacminin üst sınırlarına ulaştığınızda aşırı Z yalpalama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan daha yüksek boya sahip baskılar yapabileceğiniz anlamına gelir.

KUTU AÇILIMI 

Otomatik Seviyeleme Sistemi

CR-6 Max 3B yazıcı, kuvvet tabanlı bir sensör kullanan CR-6 SE ile aynı yenilikçi seviyeleme sistemine sahiptir. CR-6 Max, nozulu belirli noktalarda yatağa dokunduracak ve sıcak uçtaki bir gerinim sensörü, nozülün cama temas ettiği noktayı tam olarak algılayacaktır.

Bu sistem birkaç nedenden dolayı idealdir. Birincisi, ekstra sensör probu yoktur, yani ilk katmanınızda doğru “çıktıyı” elde etmek için ilk Z yüksekliği dışında herhangi bir ofseti kalibre etmenize gerek yoktur. Ayrıca, otomatik seviyeleme sistemi, tablanın alt tarafındaki düğmeleri ortadan kaldırır. Böylece bu tür geniş formatlı makineleri hizalamaya çalışan herkes için büyük bir kolaylık sağlar.

Baskı Teknolojisi FDM
Baskı Haznesi Açık
Baskı Alanı 400 x 400 x 400 mm
Makine Boyutu 725 x 640 x 691mm
Cihaz ağırlığı 18.5 kg
Baskı Malzemesi Filament:
PLA/TPU/PETG/ WOOD
Filament Çapı 1.75 mm
Filament Sensörü Var
Baskıya Devam Etme Var
Dilimleme Yazılımı Creality Slicer/Cura/Repetier-Host/Simplify3D
Katman Kalınlığı 0.1 – 0.4 mm
Baskı Hassasiyeti ±0.1mm
Baskı Hızı 80-100 mm/s
Nozül Çapı Standart: 0.4mm
Opsiyonel; 0.2/0.3/0.6/0.8/1.0 mm
Nozül Sıcaklığı  ≤260℃
Tabla Sıcaklığı ≤90℃
Diğer Sessiz Anakart
Otomatik seviye ayarı
Çift Y-ekseni
Bilgi kartı
Tabla Boyutu
400*400

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close