close

Menü

Creality CR 30 3D Yazıcı -3D Printer
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Creality CR 30 3D Yazıcı -3D Printer

Creality CR-30: The 3DPrintMill

10.042,37 ₺ (vergi dahil) 10.042,37 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
warning Stoktaki son ürünler

Creality 3DPrintMill (CR-30) Belt 3D Yazıcı Özelliği:

3DPrintMill, sonsuz uzunlukta baskı ve toplu baskı özelliğidir, böylece baskıda zamandan tasarruf sağlar ve maliyet açısından verimlidir. Özel sonsuz-Z kayışı, dünyada sonsuz yapı hacmi gerçekleştiren ilk Creality 3D yazıcıdır.

Creality CR-30 3D Yazıcı

Sonsuz Baskı için Sonsuz Z ekseni

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Aşınmaya dayanıklı Naylon Rolling konveyör bant

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Core-XY Yapısı&45° Baskı Açısı

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Çift dişli metal ekstrüzyon mekanizması

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

CR-30 İçin Özel Slice Yazılımı

Sonsuz Baskı için Sonsuz Z ekseni: Haddeleme konveyör bandı ile donatılmış, sürekli baskı gerçekleştirir. Sonsuz uzunluktaki modeli yazdırmak için endişelenmeyin. Yüksek üretkenlik, zaman tasarrufu ve düşük maliyetli (Baskı boyutu: 200*170*∞mm) *Baskı sırasında modelin düşmesini önlemek için takılabilen çıkarılabilir bir uzatma braketi mevcuttur.

Kararlı CoreXY Yapısı: İkizkenar dik üçgen destekli kararlı ve sağlam CoreXY hassas yapısı size olağanüstü bir baskı deneyimi sunar.

Naylon Konveyör Bant: Aşınmaya dayanıklı Naylondan üretilen konveyör bant, modele mükemmel yapışma özelliğine sahiptir. Basılı model, kayış sonuna kadar yuvarlanırken otomatik olarak düşebilir, böylece elinizi serbest bırakır Güçlü yapışma| Sorunsuz kaldırma | Aşınmaya dayanıklı| Dengeli taşıma *Konveyör bandının değiştirilmesi kolaydır.

Çift dişli metal ekstrüzyon mekanizması: Yüksek kaliteli çift dişli metal ekstrüzyon, 45 derece eğimli meme ile birlikte basınçsız >200 saat sabit baskı gerçekleştirir.

Eşsiz 45° Baskı Açısı: Eşsiz 45° açılı tasarım, dikey nozul yapısının sınırlamalarını dengeler. Yüksek performanslı bir nozul kiti ile donatılmış, yatay Z ekseni ile birlikte sürekli baskı sağlar.

Filament Kopma Dedektörü: Filamentin bitmesi veya filament kırılması gibi olası bir kaza olduğunda, akıllı sensör makineyi baskıyı askıya almaya zorlar. Yeni filament beslemesinden sonra yazdırma otomatik olarak devam edecektir.

Soğutmak için Ultra Sessiz Anakart/Fanlar Yazdırmayı Sağlar/Devam Eder . 

Creality 3DPrintMill (CR-30): Kutudan çıkarma, montaj, kurulum ve ilk baskı!

Video 1: Nasıl monte edilir ve kurulur

Video 2: #3DPrintMill Baskılı 6 Metrelik Çubuğun Zaman Atlaması

Video 3: CR 30 seviyelendirme eğitimi

Ürün İncelemeleri ve güncellendi

Video 1: Naomi Wu'nun 3DPrintMill CR-30'u

Video 2: 3D Printing Nerd #3DPrintMill Güncellemesi! Uzun Profil Baskıları

Video 3: Maker's Muse Creality CR-30 İncelemesi: Uzun kılıç(Model Baskısı)

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Creality CR-30 3D Yazıcı

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Creality CR-30 3D Yazıcı

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Creality CR-30 3D Yazıcı

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Creality CR-30 3D Yazıcı

 

Creality CR-30 3D Yazıcı

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close