close

Menü

Creality CR-Scan 01 3D Tarayıcı-Scanner
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Yeni

Creality CR-Scan 01 3D Tarayıcı-Scanner

El modu ile kolay kullanım imkanı sunan Creality CR-Scan 01 3D Tarayıcı Stoklarımızda. 3D Tarama ihtiyaçlarınız için fiyat performans bu ürünü filamentmarketim güvencesiyle satın alabilirsiniz.

6.778,81 ₺ (vergi dahil) 6.778,81 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
check Stokta

Creality Scan 01 Teknik Özellikleri:

Kullanımı Kolay:  Creality CR-SCAN01 3D modelleme tarayıcısı, otomatik eşleştirme, açma ve tarama, kalibre etmeye ve işaretlemeye gerek yok, kullanımı kolay. USB tak ve çalıştır, Windows ile uyumludur.


Daha Profesyonel:  Yüksek hassasiyette tarama, 0,1 mm'ye varan doğruluk, hatta büyük nesnelerin taranması da yüksek hassasiyette ayrıntılar sağlayabilir. Tarama genişliği, geleneksel tarayıcının 1,5 katıdır ve tarama daha hızlı ve pürüzsüzdür.


Çoklu Tarama Modları:  Elde tarama daha esnektir, farklı boyutlardaki nesneleri işaretleme noktaları olmadan taramayı destekler. Tek tıklamayla otomatik tarama, daha eksiksiz bir model elde etmek için otomatik olarak hizalanmış birden çok pozu destekleyin.


Güçlü Model İşleme Yöntemi: Model düzenleme, otomatik doldurma onarımı, otomatik renk onarımı, otomatik alt tabaka tanıma, tahribatsız ağ basitleştirme, otomatik pürüzsüz gürültü giderme, size harika bir tarama deneyimi sunar.


Otomatik Çoklu Poz Hizalama:  Renk ve yapı özelliklerine dayalı yüksek hassasiyetli eşleştirme algoritması, çoklu tarama otomatik sentez fonksiyonunu gerçekleştirir.


Geniş Uygulama:  Hayatı üç boyutlu olarak yakalayın ve soyutu somuta dönüştürün. 3D baskı, animasyon tasarımı, endüstriyel tasarım, modelleme ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

CR Studio Yeni Sürüm 1.7.3 Güncellemelerini indirmek için tıklayın :

  • Yeni kullanıcı arayüzü

  • Çalıştırma Kılavuzları Eklendi

  • Tarama Gürültüsünü Ortadan Kaldıran Yeni Algoritmalar

  • Yeni Geri Sayım

  • Doku Eşleme Seçeneği

 

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close