Creality LD-002H VS LD-002RLD-002H VS LD-002R: LD-002H'deki İyileştirmeler Nelerdir?

LD serisi, reçine 3D baskı konusunda uzmanlaşmıştır ve yüksek hassasiyetinden dolayı genellikle imalat endüstrisine uygulanır.

2020 yılı Creality LD-002R 3d yazıcının yükseltilmiş bir versiyonu olan  Creality'nin yeni üyesi  Creality LD-002H Resin 3D yazıcının doğuşuna tanık oldu .

Görünüşte benzer olmalarına rağmen, LD-002H reçine 3d yazıcı daha profesyonel ve ileri teknolojiyi benimseyerek, onu yeni başlayanlar için harika bir ürün haline getiriyor.

ld-002h

Daha Büyük Kalıp Boyutu

Creality LD-002H 3d yazıcı, önceki LD002R'nin 119 * 65 * 160mm boyutundan çok daha büyük olan 130 * 82 * 160mm'lik bir kalıplama boyutunu benimsemiştir.

Belki de boyut değişikliği konusunda net bir fikriniz yok. Daha önce telefon tutucular, küçük süslemeler veya oyuncaklar basabileceğinizi hayal edin, ancak şimdi uzun heykeller, dinozorlar ve hatta karmaşık mimari modellemeler basabilirsiniz. 

Bu gerçekten büyük bir değişiklik mi? Bu yeni yazıcı ile artık çocuklarınız için çeşitli oyuncaklar satın almanıza gerek yok. Geniş seçenekler, daha kolay kullanım ve daha yüksek verimlilik sunan modeli kullanarak kendi işinizi bile kurabilirsiniz. İnanılmaz pürüzsüz baskılar alırken artık kocaman modellere de sahip olabileceksiniz. 

Yüksek çözünürlük

LD-002R reçine 3d yazıcı, 2K, 1440 * 2560 piksellik bir katı hal görüntüleme sistemi kullanır. Sert yüzeyleri önler ve size hassas ve pürüzsüz bir doku sağlar.

Ancak endüstriyel kullanım için, yazıcıların çözünürlüğü konusunda hala iyileştirilmesi gereken çok şey var.

LD-002H reçine 3d yazıcı, 1620 * 2560 daha yüksek çözünürlüğü daha yüksek hassasiyetlerle baskı imkanı sunmakta. Artık makine, modelin her ayrıntısını bize gösterebiliyor. Bu, daha kaliteli ürünler için ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabileceği anlamına geliyor. 

Daha Hızlı Kuruma Süresi / Baskı Hızı

Creality LD-002R 3d yazıcının her katmanı yazdırması 6 ila 18 saniye sürer. Bu nedenle, oğlunuz yeni bir oyuncak almayı sabırsızlıkla bekliyorsa veya şirketiniz için daha fazla ürün üretmek istiyorsanız, LD-002H reçine 3d yazıcı iyi bir seçimdir.

Creality LD-002H'de ise her katmanı yazdırmak için yalnızca 1-4 saniye sürer ve LD-002R reçine 3d yazıcıya göre hızı % 10 artıran gelişmiş şeffaflığa sahip bir LCD HD ekran kullanır.

Crelity LD-002R sla yazıcı satın almak için tıklayın.

Crelity LD-002H sla yazıcı satın almak için tıklayın.

Daha Çevre Dostu

Bazılarınız yazıcıların baskı sırasında koku ve kir yaydığını biliyor olabilir. Creality, müşterilerin sağlığına ve kullanıcı deneyimine çok önem veriyor.

LD-002R 3d yazıcı, maruz kalan reçinenin kokusunun bir kısmını havadan temizleyebilir. LD-002H reçine 3d yazıcı, hava filtreleme sistemini aktif karbonla yükseltti, böylece koku ve kirleri etkili bir şekilde azaltabilir ve daha çevre dostu olabilir.

Daha Kararlı Performans

Bu durumla hiç karşılaştınız mı: Bir modeli yazdırmak için aceleniz var, ancak birkaç kez yazdırmayı başaramadınız. Başarısız baskılar birçok kullanıcıyı üzmekle kalmaz, aynı zamanda malzemelerimizi de israf eder.

İşte iyi haber geliyor. Yeni baskı LD-002H, bir UV Işık Kaynağı Modülü ve yükseltilmiş iletim sistemini benimser. LD-002R reçine 3d yazıcı ile karşılaştırıldığında, ışık kaynağının kararlılığını ve baskının başarı oranını büyük ölçüde geliştirdi.

LD-002H ve eski modeli olan ld-002r modeli filamentmarketim.com üzerinde satışta. Hemen satik al uygun fiyat kaliteli ürün fırsatını kaçırma.