Destek
close

Menü

3D Yazıcı MK8 Nozzle Çap Seçenekleri 0.4..
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

3D Yazıcı MK8 Nozzle Çap Seçenekleri 0.4..

ENDER 3-Pro,Bluer,Sapphire uyumlu Mk8 Nozzle

0.2MM 0.3MM 0.4MM 0.5MM Çap Seçenekleri.

₺5,39 (vergi dahil) ₺4,57 (vergi hariç)
rating Yorum oku
Ortalama puan: 5/5 İnceleme sayısı: 1
check Stokta

0.4 mm filament çıkış çapına sahip pirinç malzemeden üretilmiş mk8 nozzle'dır. M6 vida çapına sahiptir. Birçok 3D yazıcı modeliyle uyumludur. Yüksek sıcaklığa dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Kulanılacak filamentin çapının 1.75 mm olması gerekmektedir.  Bu nozzle tasarımı, direnci azaltır, tıkanmaları veya yapışma sorununu önler.

Uyumlu olduğu yazıcılar:

  • Creality CR-10
  • MK8 Makerbot Reprap Prusa i3
  • Tevo tarantula
  • Anet A8
  • Ender 3 vb.

3D yazıcı modelleri ile uyumludur.

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 200 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

hızlı güvenilir
rating 5
hemen havale hemen kargo. flament güzel. sorulara hızlı cevap. tavsiye edebilirim
close