close

Menü

3D Sla Yazıcı 1 Kg Anycubic Reçine -Renk Seçenekli Resin
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
İndirimli fiyat

3D Sla Yazıcı 1 Kg Anycubic Reçine -Renk Seçenekli Resin

Anycubic reçineler dünya genelinde üstün kalitesi ile bir çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Sizlerde zahmetsiz ve kaliteli baskılar için Anycubic resinleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 

Gri
Beyaz
Ten Rengi
Siyah
Yeşil
Transparan
322,88 ₺ (vergi dahil) 422,88 ₺ - 100,00 ₺ 322,88 ₺ (vergi hariç)
Vergiler Dahil
check Stokta

Anycubic reçineler

 • Profesyonel LCD kalıplama reçinesi. LCD düşük ışık kaynağı oluşumunu optimize edin ve baskı verimliliği, piyasayla uyumlu DLP / LCD / SLA reçinesinden daha yüksektir. Reçine, yalnızca reçinenin LCD modeli için tasarlanmıştır, DLP veya SLA makinesi önerilmez.
 • Yüksek hızda katılaşma. Bu reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini sağlar ve aşırı büzülme sağlamaz, aynı zamanda baskı hızını artırır, kürleme süresini kısaltır ve LCD makinelerin baskı verimliliğini mümkün olduğunca artırır.
 • Modelin güçlü yapışması ve şekillendirildikten sonra çıkarılması kolaydır. Baskı ve hassasiyetin sadece yüksek başarı oranı değil, aynı zamanda reçine ayırma kuvvetini ve yapışmayı en aza indirmek için, böylece şekillendirme platformuna takılan model kolayca küreklenebilir ve düşük viskozite, makineyi ve modeli temizlemeyi kolaylaştırır.
 • Malzeme sert ve sağlamdır. Kürek modelindeki güçlü malzeme, modelin parçalanmasına kolayca yol açabilir, ancak çok esnek malzeme, kalıplama doğruluğunu ve estetiği etkileyecek olan baskı gerilme deformasyonu veya kırılmasının ayrıntılarına eğilimli olacaktır.
 • Modelin performansı sabittir. Reçine, farklı iklim koşulları altında stabildir ve aynı zamanda depolanması da kolaydır, diğer reçinelerin eksikliklerinin üstesinden gelir, yumuşatma ve çevresel korozyonu kolayca nemlendirir

Ürün Açıklaması

reçine-1

Parametre bilgisi: 

 • Ana malzeme: reçine monomer ve fotoğraf başlatıcı
 • Maruz kalma parametreleri: Alt pozlama süresi (s) 20-60sn, normal pozlama süresi (s) 5-15sn

 Önlemler: 

 • Depolama yöntemi: 
 1. Oda sıcaklığında hafif contalardan uzak tutun. (Güneş ışığı çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. Testten sonra, UV ışığı olmadığı sürece ışık etkilenmez).
 2. 15 ℃ -35 ℃ ortam sıcaklığında tasarruf edilmesi tavsiye edilir, sıcaklık ne kadar düşükse reçinenin viskozitesi o kadar yüksek olur. Kapalı saklama, aşırı toz veya nem baskı kalitesini etkileyebilir. Sunshine çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. 
 • Kullanım: 
 1. Çok fazla güneş ışığı olan yerlerde reçine kullanımını yasaklayarak kullanmadan önce iyice çalkalayın.
 2. Ciltle doğrudan temastan kaçınmak ve odayı havalandırmak için kullanmadan önce eldiven giyin.
 3. Yanlışlıkla temas, mümkün olan en kısa sürede bol su ile durulayın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, zamanında tıbbi yardım alın.
 4. Basılı modellerin yaklaşık 30S'yi temizlemek için yüksek konsantrasyonlu alkol kullanması gerekir (% 95 veya daha fazla önerilen konsantrasyon, ne kadar yüksekse o kadar iyidir).
 5. Reçine teknesindeki reçineyi kullanılmamış reçineye dökmeyin, reçine kirliliğinin baskı etkisini etkilemesini önlemek için kullanmadan reçineyi uzun süre reçine teknesinde bırakmayın (reçine hava geçirmez kaplara uzun süre konulamaz veya plastik sargılı gölgelendirme ile kapatılmıştır).
 6. Reçinenin 18 aya kadar raf ömrü vardır.

 

ANYCUBIC reçinesi, Photon / Photon S 3D yazıcı için en uygun olanıdır.

Farklı LCD 3D yazıcı markalarının ışık kaynağı tasarımı, maruz kalma süresi ve diğer baskı parametreleri farklıdır. ANYCUBIC'in foton için tasarlanmış reçine kompozisyon oranı özeldir, reçine foton baskı parametresi ile en tutarlıdır.

1

Kargo & Teslimat

Siparişim hangi kargo firması ile gelecek?

Tüm teslimatlarımız Aras ve Ups kargo ile gerçekleştirilmektedir.

Kargo ücreti ne kadardır?

Şuan için anlaşmalı olduğumuz kargolar aracılığıyla müşterilerimize 90 Tl ve üzeri siparişlerde ÜCRETSİZ kargo fırsatı sunuyoruz.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta için 16:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Hafta sonu ya da diğer tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden bir sonraki iş gününde işleme alınır ve kargoya teslim edilir.

Siparişim ne zaman ulaşır?

Aras Kargo Hizmet Taahhütleri kapsamında İstanbul'a 600 KM’ye kadar olan mesafelerde teslimat süresi kargonun yola çıkma tarihinden itibaren azami 2 iş günüdür. 600 KM’nin üzerindeki şehirler için teslimat süresi azami 3 iş günüdür. Doğal afet, yangın, terör gibi olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilir.

Gönderi takip kodu ne zaman gelir?

Hafta içi 16:30’dan önce verdiğiniz siparişleriniz için gönderi takip kodunuz 19:30’da iletişim detaylarınızda belirttiğiniz e-posta adresinize mail olarak gönderilir. Spam ya da istenmeyen klasörünü her ihtimale karşı kontrol etmenizi rica ederiz.

Ürün teslimatı hangi şehirlere yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede Aras Kargo acentesinin olmaması durumunda teslimatınız haftanın belirli günlerinde, adresinize mobil şubeler aracılığıyla yapılır. 

close